Zwierzęta w domu nie zawsze są mile widziane

Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom » Zwierzęta w domu nie zawsze są mile widziane

Fotograf Mieszkań i Domów Warszawa

Nie każdy lubi zwierzęta. Niektórzy są uczuleni na ich sierść, inni boją się psów albo panikują, gdy zobaczą czarnego kota.

Bywa, że zwierzęta również nie przepadają za obcymi i stają się wobec nich agresywne albo wręcz przeciwnie - tak bardzo się łaszą i dopominają o głaskanie, że gość wychodzi ośliniony i cały w sierści.

Łatwo uniknąć kłopotliwej sytuacji, gdy na czas wizyty poprosisz kogoś z rodziny, aby zabrał zwierzaka na dłuższy spacer. Jeżeli hodujesz węże czy pająki, również warto je podrzucić zaprzyjaźnionemu sąsiadowi:-) Niech Twój pupil nie utrudnia sprzedaży mieszkania lub domu!

Dariusz Majgier - fotograf wnętrz, mieszkań, domów i nieruchomości Profesjonalna sesja fotograficzna to najlepszy sposób na szybką sprzedaż domu lub mieszkania! Specjalizuję się w fotografowaniu nieruchomości i umiem je tak zaprezentować, że szybciej się sprzedają (mój rekord to 30 minut od publikacji ogłoszenia)! Poznaj ofertę, cennik oraz obejrzyj świetne zdjęcia na stronie:
Fotograf mieszkań, domów i nieruchomości

Zobacz też inne porady:
- Wymień z klientem numery telefonów komórkowych
- Zdjęcia mieszkań i domów nie mogą wprowadzać w błąd
- Schowaj wszystkie cenne przedmioty, dokumenty, karty kredytowe, klucze i pieniądze
- Prowizja agencji nieruchomości podlega negocjacji
- Filmowanie lub fotografowanie wnętrza telefonem komórkowym, smartfonem, tabletem, aparatem
- Zamów dodatkowy numer telefonu wyłącznie na potrzeby sprzedaży nieruchomości

 
 
 
 
2017-03-31 © Blog Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom. Bezpłatne porady dla osób sprzedających dom lub mieszkanie bezpośrednio, przez biuro nieruchomości lub z pomocą pośrednika w obrocie nieruchomościami. Fotografia mieszkań i domów w Warszawie i okolicach.