Zaświadczenie o niezaleganiu z opłatami w spółdzielni mieszkaniowej lub wspólnocie mieszkaniowej

Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom » Zaświadczenie o niezaleganiu z opłatami w spółdzielni mieszkaniowej lub wspólnocie mieszkaniowej

Fotograf Mieszkań i Domów Warszawa

Zaświadczenie o niezaleganiu z opłatami wydaje spółdzielnia mieszkaniowa (zarząd spółdzielni, sekretariat spółdzielni) lub wspólnota mieszkaniowa (zarząd wspólnoty, sekretariat wspólnoty). Zaświadczenie o braku zaległości finansowych będzie potrzebne w momencie sprzedaży mieszkania lub domu.

Aby uzyskać takie zaświadczenie trzeba zwrócić się do spółdzielni mieszkaniowej lub wspólnoty mieszkaniowej z wnioskiem o jego wydanie. Wnioski często można pobrać ze strony spółdzielni lub wspólnoty, a następnie wystarczy wydrukować, uzupełnić o dane właściciela i zanieść do SM lub WM. To wszystko.

Zaświadczenie informuje nabywcę, że sprzedający nie zalega z opłatami eksploatacyjnymi nieruchomości, części wspólnych oraz ewentualnie garażu czy miejsca postojowego.

Dariusz Majgier - fotograf wnętrz, mieszkań, domów i nieruchomości Profesjonalna sesja fotograficzna to najlepszy sposób na szybką sprzedaż domu lub mieszkania! Specjalizuję się w fotografowaniu nieruchomości i umiem je tak zaprezentować, że szybciej się sprzedają (mój rekord to 30 minut od publikacji ogłoszenia)! Poznaj ofertę, cennik oraz obejrzyj świetne zdjęcia na stronie:
Fotograf mieszkań, domów i nieruchomości

Zobacz też inne porady:
- W jakich godzinach zapraszać klientów kupujących nieruchomość? W dzień czy wieczorem?
- Odpowiednia temperatura w mieszkaniu - ogrzej wnętrze lub włącz klimatyzację
- Wymień z klientem numery telefonów komórkowych
- Przyjemny zapach w domu - zadbaj o naturalne zapachy
- Zdjęcia mieszkań i domów nie mogą wprowadzać w błąd
- Czy warto korzystać z usług biura nieruchomości? Zalety i wady pośredników.

 

zaleganie z opłatami, zaświadczenie o niezaleganiu z opłatami za mieszkanie, zaświadczenie o niezaleganiu z opłatami za lokal

 
 
 
 
2017-03-31 © Blog Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom. Bezpłatne porady dla osób sprzedających dom lub mieszkanie bezpośrednio, przez biuro nieruchomości lub z pomocą pośrednika w obrocie nieruchomościami. Fotografia mieszkań i domów w Warszawie i okolicach.