W jakich godzinach zapraszać klientów kupujących nieruchomość? W dzień czy wieczorem?

Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom » W jakich godzinach zapraszać klientów kupujących nieruchomość? W dzień czy wieczorem?

Fotograf Mieszkań i Domów Warszawa

Zwykle to klienci określają, w jakich godzinach mogą przyjechać, aby obejrzeć nieruchomość. Jeżeli jednak możesz decydować o porze dnia, zdecydowanie wybierz godziny przed zachodem słońca.

Zapraszaj klientów w ciągu dnia, aby mogli zobaczyć wnętrze i otoczenie w naturalnym świetle i nie musieli kluczyć nocą po okolicy. To szczególnie ważne w okresie jesienno-zimowym, gdy dni są krótkie.

Podczas umawiania staraj się też unikać porannych i popołudniowych godzin szczytu. Przebijanie się przez Warszawę w korkach z pewnością popsuje nastrój klientom. Jeżeli umawiasz wizytę w weekend nie proponuj 7:00 rano:-)

Wybierz godziny, kiedy słońce wpada do mieszkania, ale nie świeci zbyt ostro wprost w okna. Warto więc śledzić pozycję słońca o określonej porze aby wybrać najlepszy czas na zaprezentowanie mieszkania lub domu. Pamiętaj, że słońce zmienia swoje położenie nie tylko w zależności od godziny ale też od pory roku!

Dariusz Majgier - fotograf wnętrz, mieszkań, domów i nieruchomości Profesjonalna sesja fotograficzna to najlepszy sposób na szybką sprzedaż domu lub mieszkania! Specjalizuję się w fotografowaniu nieruchomości i umiem je tak zaprezentować, że szybciej się sprzedają (mój rekord to 30 minut od publikacji ogłoszenia)! Poznaj ofertę, cennik oraz obejrzyj świetne zdjęcia na stronie:
Fotograf mieszkań, domów i nieruchomości

Zobacz też inne porady:
- Zwierzęta w domu nie zawsze są mile widziane
- Ile zdjęć dodać do ogłoszenia o sprzedaży nieruchomości?
- Jak home stagging zwiększa wartość mieszkania lub domu?
- Podaj dokładny adres mieszkania lub domu na mapie z dojadzem
- Jakie dokumenty wymagane są podczas sprzedaży domu lub mieszkania
- Oświetlenie salonu i pokoju - dużo jasnego światła

 
 
 
 
2017-07-28 © Blog Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom. Bezpłatne porady dla osób sprzedających dom lub mieszkanie bezpośrednio, przez biuro nieruchomości lub z pomocą pośrednika w obrocie nieruchomościami. Fotografia mieszkań i domów w Warszawie i okolicach.