Odpowiednia temperatura w mieszkaniu - ogrzej wnętrze lub włącz klimatyzację

Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom » Odpowiednia temperatura w mieszkaniu - ogrzej wnętrze lub włącz klimatyzację

Fotograf Mieszkań i Domów Warszawa

Postaraj o przyjemną temperaturę we wnętrzu domu lub mieszkania. Latem uruchom klimatyzację, aby schłodzić pomieszczenia, a zimą zadbaj, aby klientom nie marzły stopy na zimnej posadzce.

Zrób to odpowiednio wcześnie, aby wnętrza zdążyły się ochłodzić lub nagrzać przed przybyciem gości.

Temperatura podczas spotkania powinna być optymalna. Gdy jest zbyt zimno klienci raczej nie będą chcieli długo przebywać we wnętrzu. Nie będą też zachwyceni kupnem zimnego mieszkania. Zlani potem w upalny dzień również będą myśleć o szybkim wyjściu na zewnątrz.

Jeżeli w mieszkaniu nie masz klimatyzacji, warto uchylić okno i zrobić mały przeciąg przed wizytą, a jeżeli masz dom zaproś klientów na werandę w gorący dzień. Chłodniej jest rano i wieczorem, więc latem są to lepsze godziny na umawianie spotkania niż upalne popołudnia.

Zimą świetnie sprawdza się działający kominek, który nie tylko solidnie ogrzeje dom, ale też zrobi miłe wrażenie na kupujących, a dobrze funkcjonujący podniesie wartość nieruchomości.

Dariusz Majgier - fotograf wnętrz, mieszkań, domów i nieruchomości Profesjonalna sesja fotograficzna to najlepszy sposób na szybką sprzedaż domu lub mieszkania! Specjalizuję się w fotografowaniu nieruchomości i umiem je tak zaprezentować, że szybciej się sprzedają (mój rekord to 30 minut od publikacji ogłoszenia)! Poznaj ofertę, cennik oraz obejrzyj świetne zdjęcia na stronie:
Fotograf mieszkań, domów i nieruchomości

Zobacz też inne porady:
- Jak home stagging zwiększa wartość mieszkania lub domu?
- Skup mieszkań i domów za gotówkę, czyli szybka sprzedaż w ciągu kilku dni
- Zaświadczenie o niezaleganiu z opłatami w spółdzielni mieszkaniowej lub wspólnocie mieszkaniowej
- Open house czyli dzień otwarty dla oglądających i kupujących nieruchomość
- W jakich serwisach dodać ogłoszenia dotyczące sprzedaży mieszkania lub domu?
- Akt notarialny umowy kupna/sprzedaży/darowizny lub poświadczenie dziedziczenia

 

temperatura w mieszkaniu, temperatura w domu, ogrzewanie mieszkania, klimatyzacja w domu, klimatyzacja w mieszkaniu, właściwa temperatura, optymalna temperatura, kominek w domu, zimne mieszkanie

 
 
 
 
2017-04-24 © Blog Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom. Bezpłatne porady dla osób sprzedających dom lub mieszkanie bezpośrednio, przez biuro nieruchomości lub z pomocą pośrednika w obrocie nieruchomościami. Fotografia mieszkań i domów w Warszawie i okolicach.