Lista cennych przedmiotów, mebli, wyposażenie wnętrz, łazienki i kuchni

Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom » Lista cennych przedmiotów, mebli, wyposażenie wnętrz, łazienki i kuchni

Fotograf Mieszkań i Domów Warszawa

Wyposażenie wnętrza podnosi wartość mieszkania lub domu. Zrób listę wszystkich cennych przedmiotów i mebli, które zostawisz, aby klient nie miał wątpliwości za co dodatkowo zapłaci.

Spisz dokładnie całe wyposażenie wnętrz, sprzętu AGD w kuchni i łazience. Lista ułatwi odbiór mieszkania lub domu, który może być w pełni wyposażony w drogie zabytkowe meble lub sprzęt audio-video.

Jeżeli sprzęt i meble, które widzi nabywca podczas oglądania wnętrza, zabierasz do nowego mieszkania, poinformuj o tym potencjalnych klientów, aby nie byli rozczarowani, że w dniu odbioru mieszkanie zostało pozbawione całego wyposażenia.

Czasem nabywca nie jest zainteresowany wyposażeniem, ponieważ planuje zupełnie inny wygląd i wystrój wnętrz. Warto ustalić co stanie się z pozostawionymi meblami i sprzętem oraz kto je zabierze.

Dariusz Majgier - fotograf wnętrz, mieszkań, domów i nieruchomości Profesjonalna sesja fotograficzna to najlepszy sposób na szybką sprzedaż domu lub mieszkania! Specjalizuję się w fotografowaniu nieruchomości i umiem je tak zaprezentować, że szybciej się sprzedają (mój rekord to 30 minut od publikacji ogłoszenia)! Poznaj ofertę, cennik oraz obejrzyj świetne zdjęcia na stronie:
Fotograf mieszkań, domów i nieruchomości

Zobacz też inne porady:
- Jak przygotować oświetlenie mieszkania lub domu do sesji fotograficznej w nocy?
- Open house czyli dzień otwarty dla oglądających i kupujących nieruchomość
- Poczęstunek dla klientów - ciastka, czekolada, kawa i herbata
- Prowizja agencji nieruchomości podlega negocjacji
- Ile procent prowizji bierze pośrednik nieruchomości?
- Schowaj wszystkie cenne przedmioty, dokumenty, karty kredytowe, klucze i pieniądze

 

cenne przedmioty, cenne meble, antyki

 
 
 
 
2017-07-28 © Blog Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom. Bezpłatne porady dla osób sprzedających dom lub mieszkanie bezpośrednio, przez biuro nieruchomości lub z pomocą pośrednika w obrocie nieruchomościami. Fotografia mieszkań i domów w Warszawie i okolicach.