Sprzątanie mieszkania i czystość w domu to podstawa!

Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom » Sprzątanie mieszkania i czystość w domu to podstawa!

Fotograf Mieszkań i Domów Warszawa

Solidne sprzątanie mieszkania przed sprzedażą to bardzo ważna czynność. Dom lub mieszkanie powinny być wysprzątane nie tylko do sesji zdjęciowej, ale również przez cały okres sprzedaży gdy przychodzą klienci. I nie może to być wyłącznie odkurzanie i ścieranie kurzu.

Brudne mieszkania są odrażające. Ludzie nie chcą oglądać zacieków po oleju w kuchni, centymetrowych warstw kurzu, pajęczyn, śmieci, które od leżą od lat za szafkami lub kamienia na wannie i zacieków na kabinie prysznicowej. Niemyte okna i brudne dywany również sprawiają nieprzyjemne wrażenie, nie mówiąc już o poplamionych narzutach lub pokrowcach na krzesła, na których kupujący z pewnością nie zechcą usiąść.

Jeżeli nie możesz poradzić sobie ze sprzątaniem, zadzwoń po firmę sprzątającą mieszkania lub domy. Warto zapłacić za kompleksowe sprzątanie, nawet gdy ta usługa będzie droga. Jeżeli rzecz nie daje się wyczyścić - wyrzuć ją lub zastąp nową.

Czyste i pachnące wnętrze zachęca do przebywania w nim, a więc szansa na sprzedaż natychmiast wzrasta! Mieszkanie powinno lśnić również tam, gdzie nie sięga wzrok, czyli za meblami i na szafach. Nigdy nie wiesz, czy klient nie zechce przesunąć mebel lub wejść na stołek aby sprawdzić jakiś detal pod sufitem.

Dariusz Majgier - fotograf wnętrz, mieszkań, domów i nieruchomości Profesjonalna sesja fotograficzna to najlepszy sposób na szybką sprzedaż domu lub mieszkania! Specjalizuję się w fotografowaniu nieruchomości i umiem je tak zaprezentować, że szybciej się sprzedają (mój rekord to 30 minut od publikacji ogłoszenia)! Poznaj ofertę, cennik oraz obejrzyj świetne zdjęcia na stronie:
Fotograf mieszkań, domów i nieruchomości

Zobacz też inne porady:
- Ile trwa sprzedaż mieszkania lub domu?
- Filmowanie lub fotografowanie wnętrza telefonem komórkowym, smartfonem, tabletem, aparatem
- Schowaj wszystkie cenne przedmioty, dokumenty, karty kredytowe, klucze i pieniądze
- Bądź punktualnie i nigdy nie spóźniaj się na umówione spotkanie
- Czy warto korzystać z usług biura nieruchomości? Zalety i wady pośredników.
- Oświetlenie salonu i pokoju - dużo jasnego światła

 

sprzątanie mieszkania, sprzątanie domu, czyszczenie mieszkania, czyszczenie domu

 
 
 
 
2017-07-28 © Blog Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom. Bezpłatne porady dla osób sprzedających dom lub mieszkanie bezpośrednio, przez biuro nieruchomości lub z pomocą pośrednika w obrocie nieruchomościami. Fotografia mieszkań i domów w Warszawie i okolicach.