Spokojna muzyka relaksacyjna w tle podczas oglądania domu

Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom » Spokojna muzyka relaksacyjna w tle podczas oglądania domu

Fotograf Mieszkań i Domów Warszawa

Cicha, przyjemna, relaksacyjna muzyka w tle stworzy miły nastrój i zachęci do przebywania w mieszkaniu podczas oglądania wnętrz. Muzyka nie może być zbyt głośna, aby nie przeszkadzała w rozmowie.

Dobrze dobrana muzyka to nie tylko umilenie czasu, ale też klasyczny marketing sensoryczny, czyli zabieg, który ma odprężyć i wzbudzić przyjemność oglądania mieszkania lub domu oraz wzmóc chęć nabycia nieruchomości.

W drogich i luksusowych domach bardzo dobrze sprawdzi się w tej roli muzyka klasyczna, np. utwory Chopina, które są powszechnie znane i kojarzone. Fryderyk Chopin jest jednym z niewielu kompozytorów, o którym nawet laik w dziedzinie muzyki klasycznej może powiedzieć kilka słów.

Jeżeli nie masz przygotowanej muzyki sprawdzi się nawet ściszone radio z włączoną stacją muzyczną.

Jeżeli klient poprosi o wyłączenie muzyki dostosuj się do jego prośby. Nie każdy lubi, gdy w tle coś gra i rozprasza uwagę, szczególnie jeśli nie jest to zgodne z jego gustem muzycznym.

Dariusz Majgier - fotograf wnętrz, mieszkań, domów i nieruchomości Profesjonalna sesja fotograficzna to najlepszy sposób na szybką sprzedaż domu lub mieszkania! Specjalizuję się w fotografowaniu nieruchomości i umiem je tak zaprezentować, że szybciej się sprzedają (mój rekord to 30 minut od publikacji ogłoszenia)! Poznaj ofertę, cennik oraz obejrzyj świetne zdjęcia na stronie:
Fotograf mieszkań, domów i nieruchomości

Zobacz też inne porady:
- W jakich serwisach dodać ogłoszenia dotyczące sprzedaży mieszkania lub domu?
- Biały kolor ścian i sufitu we wnętrzach jest praktyczny i uniwersalny
- Jak przygotować balkon lub taras do sesji fotograficznej?
- Wymień z klientem numery telefonów komórkowych
- Akt notarialny umowy kupna/sprzedaży/darowizny lub poświadczenie dziedziczenia
- Jak powiększyć wnętrze małego pokoju na zdjęciach?

 
 
 
 
2017-05-28 © Blog Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom. Bezpłatne porady dla osób sprzedających dom lub mieszkanie bezpośrednio, przez biuro nieruchomości lub z pomocą pośrednika w obrocie nieruchomościami. Fotografia mieszkań i domów w Warszawie i okolicach.