Skup mieszkań i domów za gotówkę, czyli szybka sprzedaż w ciągu kilku dni

Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom » Skup mieszkań i domów za gotówkę, czyli szybka sprzedaż w ciągu kilku dni

Fotograf Mieszkań i Domów Warszawa

Jeżeli musisz pilnie sprzedać mieszkanie lub dom, możesz skorzystać z oferty firm, które skupują nieruchomości od ręki. Gotówkę lub przelew otrzymasz szybko, nawet w ciągu kilku dni.

Sprzedaż lokalu firmom skupującym nieruchomości to rozwiązanie z jedną, bardzo poważną wadą - Twoje mieszkanie lub dom zostanie wycenione znacznie poniżej ceny rynkowej...

Cena w "skupie nieruchomości" nie przekroczy 70-80 proc. wartości rynkowej mieszkania. Oznacza to utratę dziesiątek, a nawet setek tysięcy złotych. Dlatego dobrze przemyśl decyzję i zapytaj o wycenę w kilku różnych firmach.

Firmy skupują mieszkania i domy z rynku pierwotnego lub wtórnego. Nieruchomości mogą być nowe i wyremontowane, ale też zadłużone, z obciążeniem hipotecznym, w złym stanie technicznym, w trakcie postępowania spadkowego lub w niejasnej sytuacji prawnej.

Taka forma sprzedaży to alternatywne rozwiązanie gdy musisz natychmiast spieniężyć nieruchomość. Jeżeli nie potrzebujesz pilnie gotówki zdecydowanie lepiej jest sprzedać mieszkanie samodzielnie lub skorzystać z pomocy agencji nieruchomości.

Dariusz Majgier - fotograf wnętrz, mieszkań, domów i nieruchomości Profesjonalna sesja fotograficzna to najlepszy sposób na szybką sprzedaż domu lub mieszkania! Specjalizuję się w fotografowaniu nieruchomości i umiem je tak zaprezentować, że szybciej się sprzedają (mój rekord to 30 minut od publikacji ogłoszenia)! Poznaj ofertę, cennik oraz obejrzyj świetne zdjęcia na stronie:
Fotograf mieszkań, domów i nieruchomości

Zobacz też inne porady:
- Czy warto korzystać z usług biura nieruchomości? Zalety i wady pośredników.
- Prowizja agencji nieruchomości podlega negocjacji
- Open house czyli dzień otwarty dla oglądających i kupujących nieruchomość
- Jak powiększyć wnętrze małego pokoju na zdjęciach?
- Zaświadczenie o niezaleganiu z opłatami w spółdzielni mieszkaniowej lub wspólnocie mieszkaniowej
- Poczęstunek dla klientów - ciastka, czekolada, kawa i herbata

 

skup mieszkań, skup domów, skup nieruchomości, wykup mieszkań, szybka sprzedaż mieszkania za gotówkę

 
 
 
 
2017-06-24 © Blog Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom. Bezpłatne porady dla osób sprzedających dom lub mieszkanie bezpośrednio, przez biuro nieruchomości lub z pomocą pośrednika w obrocie nieruchomościami. Fotografia mieszkań i domów w Warszawie i okolicach.