Przyjemny zapach w domu - zadbaj o naturalne zapachy

Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom » Przyjemny zapach w domu - zadbaj o naturalne zapachy

Fotograf Mieszkań i Domów Warszawa

Dobrze wywietrz mieszkanie i zadbaj o przyjemnie kojarzący się zapach podczas wizyty osób kupujących mieszkanie. Może to być np. naturalny zapach kawy i świeżo upieczonego ciasta, którymi poczęstujesz klientów albo dobrej jakości świece zapachowe lub olejki eteryczne.

Nikt nie lubi przebywać w pomieszczeniach, które nieładnie pachną lub wręcz śmierdzą. Nieprzyjemne zapachy zniechęcają ludzi do kupna nieruchomości, bo czasem trudno się ich pozbyć bez generalnego remontu. Dlatego warto zadbać, by wizyta była przyjemna dla kupującego.

Osoba wchodząca do mieszkania lub domu znacznie intensywniej odbiera jego zapach niż przebywający w nim mieszkańcy. Kobiety są szczególnie wrażliwe na zapachy i rozróżniają ich więcej niż mężczyźni.

Źródłem nieprzyjemnego zapachu może być żywność (np. resztki mięsa w koszu, kapuśniak, czosnek), papierosy, grzyb w zawilgoconym pomieszczeniu, kuwety czy klatki zwierząt, stare lub zatęchłe dywany. Unoszące się w domu zapachy mogą pochodzić także z piwnicy, więc warto tam zajrzeć i upewnić się, czy nie trzeba tam posprzątać.

Zapach ma ogromne znaczenie i coraz cześciej wykorzystywany jest do wspierania sprzedaży. Marketing zapachowy (aromarketing) to jeden z elementów marketingu sensorycznego. Może budzić pozytywne skojarzenia i nastrajać optymistycznie, zwiększając szanse sprzedaży mieszkania.

Dariusz Majgier - fotograf wnętrz, mieszkań, domów i nieruchomości Profesjonalna sesja fotograficzna to najlepszy sposób na szybką sprzedaż domu lub mieszkania! Specjalizuję się w fotografowaniu nieruchomości i umiem je tak zaprezentować, że szybciej się sprzedają (mój rekord to 30 minut od publikacji ogłoszenia)! Poznaj ofertę, cennik oraz obejrzyj świetne zdjęcia na stronie:
Fotograf mieszkań, domów i nieruchomości

Zobacz też inne porady:
- Jak przygotować kuchnię do zdjęć podczas sesji fotograficznej mieszkania lub domu?
- Schowaj wszystkie cenne przedmioty, dokumenty, karty kredytowe, klucze i pieniądze
- Jak przygotować oświetlenie mieszkania lub domu do sesji fotograficznej w nocy?
- Odpowiednia temperatura w mieszkaniu - ogrzej wnętrze lub włącz klimatyzację
- W jakich serwisach dodać ogłoszenia dotyczące sprzedaży mieszkania lub domu?
- Zdjęcia mieszkań i domów nie mogą wprowadzać w błąd

 

zapach w mieszkaniu, zapach w domu, brzydkie zapachy w mieszkaniu

 
 
 
 
2017-07-28 © Blog Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom. Bezpłatne porady dla osób sprzedających dom lub mieszkanie bezpośrednio, przez biuro nieruchomości lub z pomocą pośrednika w obrocie nieruchomościami. Fotografia mieszkań i domów w Warszawie i okolicach.