Prowizja agencji nieruchomości podlega negocjacji

Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom » Prowizja agencji nieruchomości podlega negocjacji

Fotograf Mieszkań i Domów Warszawa

Każde biuro nieruchomości publikuje standardowe ceny swoich usług, ale pobieraną prowizję niemal zawsze możesz negocjować podczas podpisywania umowy.

Im droższa nieruchomość tym niższa może być prowizja biura nieruchomości. Negocjując stawkę pobieraną przy sprzedaży mieszkania możesz zaoszczędzić od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych!

Dla mieszkania kosztującego 500 tys. zł jeden procent upustu to 5 tys. zł. Za te pieniądze można odnowić mieszkanie, aby sprzedać je szybciej i drożej. Warto więc targować się nie tylko z nabywcą mieszkania, ale również z biurem nieruchomości.

Dariusz Majgier - fotograf wnętrz, mieszkań, domów i nieruchomości Profesjonalna sesja fotograficzna to najlepszy sposób na szybką sprzedaż domu lub mieszkania! Specjalizuję się w fotografowaniu nieruchomości i umiem je tak zaprezentować, że szybciej się sprzedają (mój rekord to 30 minut od publikacji ogłoszenia)! Poznaj ofertę, cennik oraz obejrzyj świetne zdjęcia na stronie:
Fotograf mieszkań, domów i nieruchomości

Zobacz też inne porady:
- Jak powiększyć wnętrze małego pokoju na zdjęciach?
- Przyjemny zapach w domu - zadbaj o naturalne zapachy
- Jakie dokumenty wymagane są podczas sprzedaży domu lub mieszkania
- Jak przygotować oświetlenie mieszkania lub domu do sesji fotograficznej w nocy?
- Oświetlenie salonu i pokoju - dużo jasnego światła
- Filmowanie lub fotografowanie wnętrza telefonem komórkowym, smartfonem, tabletem, aparatem

 

prowizja biura nieruchomości, negocjacja umowy, cena do negocjacji

 
 
 
 
2017-05-28 © Blog Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom. Bezpłatne porady dla osób sprzedających dom lub mieszkanie bezpośrednio, przez biuro nieruchomości lub z pomocą pośrednika w obrocie nieruchomościami. Fotografia mieszkań i domów w Warszawie i okolicach.