Prowizja agencji nieruchomości podlega negocjacji

Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom » Prowizja agencji nieruchomości podlega negocjacji

Fotograf Mieszkań i Domów Warszawa

Każde biuro nieruchomości publikuje standardowe ceny swoich usług, ale pobieraną prowizję niemal zawsze możesz negocjować podczas podpisywania umowy.

Im droższa nieruchomość tym niższa może być prowizja biura nieruchomości. Negocjując stawkę pobieraną przy sprzedaży mieszkania możesz zaoszczędzić od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych!

Dla mieszkania kosztującego 500 tys. zł jeden procent upustu to 5 tys. zł. Za te pieniądze można odnowić mieszkanie, aby sprzedać je szybciej i drożej. Warto więc targować się nie tylko z nabywcą mieszkania, ale również z biurem nieruchomości.

Dariusz Majgier - fotograf wnętrz, mieszkań, domów i nieruchomości Profesjonalna sesja fotograficzna to najlepszy sposób na szybką sprzedaż domu lub mieszkania! Specjalizuję się w fotografowaniu nieruchomości i umiem je tak zaprezentować, że szybciej się sprzedają (mój rekord to 30 minut od publikacji ogłoszenia)! Poznaj ofertę, cennik oraz obejrzyj świetne zdjęcia na stronie:
Fotograf mieszkań, domów i nieruchomości

Zobacz też inne porady:
- Zdjęcia mieszkań i domów nie mogą wprowadzać w błąd
- W jakich godzinach zapraszać klientów kupujących nieruchomość? W dzień czy wieczorem?
- Jak przygotować balkon lub taras do sesji fotograficznej?
- Jakie dokumenty wymagane są podczas sprzedaży domu lub mieszkania
- Przygotuj kartki i długopis, aby kupujący mógł zanotować to, co mówisz
- Jak przygotować kuchnię do zdjęć podczas sesji fotograficznej mieszkania lub domu?

 

prowizja biura nieruchomości, negocjacja umowy, cena do negocjacji

 
 
 
 
2017-07-28 © Blog Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom. Bezpłatne porady dla osób sprzedających dom lub mieszkanie bezpośrednio, przez biuro nieruchomości lub z pomocą pośrednika w obrocie nieruchomościami. Fotografia mieszkań i domów w Warszawie i okolicach.