Poczęstunek dla klientów - ciastka, czekolada, kawa i herbata

Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom » Poczęstunek dla klientów - ciastka, czekolada, kawa i herbata

Fotograf Mieszkań i Domów Warszawa

Przygotuj drobny poczęstunek dla osób oglądających dom lub mieszkanie. Mogą to być np. ciastka i czekoladki oraz do wyboru herbata lub kawa.

Czekolada jest smaczna i zawiera endorfiny (tzw. hormony szczęścia). Jest źródłem dobrego samopoczucia i zadowolenia. Wprawiając klienta w dobry nastrój znacznie przyjemniej będzie negocjować warunki sprzedaży.

Wykorzystanie zmysłu smaku w sprzedaży to jeden z elementów marketingu sensorycznego. Może budzić pozytywne skojarzenia i nastrajać optymistycznie, przy okazji zwiększając szanse na sprzedaż nieruchomości.

Jest jeszcze inny aspekt poczęstunku. To nie tylko kwestia dobrego wychowania i miły gest, który pomoże zjednać sympatię, ale również kolejny zabieg marketingowy działający na podświadomość - klient otrzymując coś, czuje się w obowiązku zrewanżować. Tym rewanżem może być zakup mieszkania lub domu w korzystniejszej cenie...

Dariusz Majgier - fotograf wnętrz, mieszkań, domów i nieruchomości Profesjonalna sesja fotograficzna to najlepszy sposób na szybką sprzedaż domu lub mieszkania! Specjalizuję się w fotografowaniu nieruchomości i umiem je tak zaprezentować, że szybciej się sprzedają (mój rekord to 30 minut od publikacji ogłoszenia)! Poznaj ofertę, cennik oraz obejrzyj świetne zdjęcia na stronie:
Fotograf mieszkań, domów i nieruchomości

Zobacz też inne porady:
- W jakich godzinach zapraszać klientów kupujących nieruchomość? W dzień czy wieczorem?
- Zwierzęta w domu nie zawsze są mile widziane
- Zaświadczenie o niezaleganiu z opłatami w spółdzielni mieszkaniowej lub wspólnocie mieszkaniowej
- Spokojna muzyka relaksacyjna w tle podczas oglądania domu
- Prowizja agencji nieruchomości podlega negocjacji
- Bądź punktualnie i nigdy nie spóźniaj się na umówione spotkanie

 
 
 
 
2017-07-28 © Blog Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom. Bezpłatne porady dla osób sprzedających dom lub mieszkanie bezpośrednio, przez biuro nieruchomości lub z pomocą pośrednika w obrocie nieruchomościami. Fotografia mieszkań i domów w Warszawie i okolicach.