Schowaj wszystkie cenne przedmioty, dokumenty, karty kredytowe, klucze i pieniądze

Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom » Schowaj wszystkie cenne przedmioty, dokumenty, karty kredytowe, klucze i pieniądze

Fotograf Mieszkań i Domów Warszawa

Schowaj wszystkie cenne przedmioty, pieniądze, karty kredytowe i dokumenty. Osoby, które przyjmujesz, nie zawsze interesują się tylko mieszkaniem...

Niestety, nie każdy jest uczciwy, a przecież nie znasz osób, które przychodzą obejrzeć mieszkanie. Jeśli trafisz na osoby nieuczciwe, wystarczy chwila nieuwagi, aby cenny przedmiot zniknął z półki na zawsze. Dlatego ważne jest zabezpieczenie cennych rzeczy.

To szczególnie istotne we wnętrzach, które wciąż są zamieszkiwane. Karty kredytowe, pieniądze, torebki, portfele, klucze, dokumenty, łańcuszki, zegarki, telefony komórkowe i inne drogie gadżety często leżą wtedy w łatwo dostępnych miejscach.

Osoby oglądające mieszkanie nie zawsze pytają o zgodę na otworzenie szafy czy szuflady, zakładając, że skoro ktoś wystawia mieszkanie to liczy się z tym, że wszystko jest do obejrzenia i można zaglądać w różne zakamarki.

Nawet, gdy mieszkanie ogląda jedna osoba, "zawodowego" złodzieja nie upilnujesz. W prosty sposób odwróci Twoją uwagę. Jeżeli oglądających jest więcej i rozejdą się po domu, zupełnie stracisz nad nimi kontrolę.

Koniecznie schowaj wszystkie notatki i karteczki z tajnymi pinami i hasłami (np. używanymi podczas logowania do banku!). Nie trzeba ich nawet wykradać fizycznie, wystarczy, że złodziej ma dobrą pamięć...

W nieco lepszej sytuacji jest pośrednik w obrocie nieruchomościami, który przed wejściem do mieszkania podpisuje z klientem umowę oraz spisuje jego dane z dowodu osobistego, ale to też nie jest gwarancja bezpieczeństwa i uczciwości ze strony oglądających, a jeśli takich osób jest wiele, sprawa dodatkowo się komplikuje.

Dariusz Majgier - fotograf wnętrz, mieszkań, domów i nieruchomości Profesjonalna sesja fotograficzna to najlepszy sposób na szybką sprzedaż domu lub mieszkania! Specjalizuję się w fotografowaniu nieruchomości i umiem je tak zaprezentować, że szybciej się sprzedają (mój rekord to 30 minut od publikacji ogłoszenia)! Poznaj ofertę, cennik oraz obejrzyj świetne zdjęcia na stronie:
Fotograf mieszkań, domów i nieruchomości

Zobacz też inne porady:
- Poczęstunek dla klientów - ciastka, czekolada, kawa i herbata
- Zdjęcia mieszkań i domów nie mogą wprowadzać w błąd
- Przygotuj kartki i długopis, aby kupujący mógł zanotować to, co mówisz
- Ile procent prowizji bierze pośrednik nieruchomości?
- Oświetlenie salonu i pokoju - dużo jasnego światła
- Open house czyli dzień otwarty dla oglądających i kupujących nieruchomość

 

cenne przedmioty, złodziej w domu, złodziej w mieszkaniu, karty kredytowe, bezpieczeństwo, kradzież

 
 
 
 
2017-07-28 © Blog Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom. Bezpłatne porady dla osób sprzedających dom lub mieszkanie bezpośrednio, przez biuro nieruchomości lub z pomocą pośrednika w obrocie nieruchomościami. Fotografia mieszkań i domów w Warszawie i okolicach.