Oświetlenie salonu i pokoju - dużo jasnego światła

Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom » Oświetlenie salonu i pokoju - dużo jasnego światła

Fotograf Mieszkań i Domów Warszawa

Włącz wszystkie źródła światła w salonie i pozostałych pokojach, jeśli umawiasz się na oglądanie mieszkania po zmierzchu.

Wkręć żarówki o większej mocy, aby wnętrza były bardzo jasne. Dom lub mieszkanie wyda się wtedy kupującemu znacznie czystsze, bezpieczniejsze i przyjemniejsze.

Trik z jasnym oświetleniem to marketing sensoryczny. Ludzie chętniej wybierają pomieszczenia jasne i dobrze oświetlone. Ten zabieg często wykorzystują sklepy i sieci handlowe. Ciemne wnętrza nie są zbyt atrakcyjne.

Oczywiście lampy na stolikach i światła sufitowe ustaw w taki sposób, aby nie raziły po oczach w trakcie spotkania z osobami zainteresowanymi kupnem mieszkania.

Dariusz Majgier - fotograf wnętrz, mieszkań, domów i nieruchomości Profesjonalna sesja fotograficzna to najlepszy sposób na szybką sprzedaż domu lub mieszkania! Specjalizuję się w fotografowaniu nieruchomości i umiem je tak zaprezentować, że szybciej się sprzedają (mój rekord to 30 minut od publikacji ogłoszenia)! Poznaj ofertę, cennik oraz obejrzyj świetne zdjęcia na stronie:
Fotograf mieszkań, domów i nieruchomości

Zobacz też inne porady:
- W jakich serwisach dodać ogłoszenia dotyczące sprzedaży mieszkania lub domu?
- Jak powiększyć wnętrze małego pokoju na zdjęciach?
- Czy warto korzystać z usług biura nieruchomości? Zalety i wady pośredników.
- Ile trwa sprzedaż mieszkania lub domu?
- Zamów dodatkowy numer telefonu wyłącznie na potrzeby sprzedaży nieruchomości
- Schowaj wszystkie cenne przedmioty, dokumenty, karty kredytowe, klucze i pieniądze

 

jasne światło, oświetlenie wnętrza, oświetlenie salonu, światła w domu, światło we wnętrzu, jasne oświetlenie

 
 
 
 
2017-05-28 © Blog Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom. Bezpłatne porady dla osób sprzedających dom lub mieszkanie bezpośrednio, przez biuro nieruchomości lub z pomocą pośrednika w obrocie nieruchomościami. Fotografia mieszkań i domów w Warszawie i okolicach.