Open house czyli dzień otwarty dla oglądających i kupujących nieruchomość

Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom » Open house czyli dzień otwarty dla oglądających i kupujących nieruchomość

Fotograf Mieszkań i Domów Warszawa

Open House czyli Dzień Otwarty lub Dzień Pokazowy polega na zorganizowaniu całodniowego wydarzenia, podczas którego każdy może przyjść obejrzeć mieszkanie i oczywiście go kupić. Wydarzenie ma przyciągnąć wiele osób w jednym terminie.

Dzień Otwarty powinien być bardzo dobrze zorganizowany. Znacznie wcześniej należy pomyśleć o reklamie, ogłoszeniach w prasie czy utworzeniu strony www wydarzenia, gdzie podany będzie adres i godziny, w których dom lub mieszkanie będzie dostępne dla klientów.

W dniu imprezy wnętrza muszą lśnić czystością. Nie chodzi tylko o solidne sprzątanie i mycie, ale również o odpowiednie wystylizowanie całej nieruchomości i otoczenia (w przypadku domu).

Forma spotkania Open House może być wygodna, jeżeli nie masz czasu aby przyjmować oglądających w inne dni (np. w ciągu tygodnia) lub nie mieszkasz w mieście na stałe.

Minusem Dnia Pokazowego jest brak czasu na indywidualne, kameralne spotkania i konieczność prowadzenia rozmów z wieloma osobami jednocześnie - rozwiązaniem tego problemu może być Dzień Otwarty z zapisami na konkretne godziny.

Podczas Open House przyjdzie wiele niezapowiedzianych osób, więc koniecznie przygotuj folder reklamowy opisujący nieruchomość i wizytówki, aby utrzymać kontakt z potencjalnymi nabywcami.

Dariusz Majgier - fotograf wnętrz, mieszkań, domów i nieruchomości Profesjonalna sesja fotograficzna to najlepszy sposób na szybką sprzedaż domu lub mieszkania! Specjalizuję się w fotografowaniu nieruchomości i umiem je tak zaprezentować, że szybciej się sprzedają (mój rekord to 30 minut od publikacji ogłoszenia)! Poznaj ofertę, cennik oraz obejrzyj świetne zdjęcia na stronie:
Fotograf mieszkań, domów i nieruchomości

Zobacz też inne porady:
- Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości z zadatkiem
- Baner reklamowy w oknie, na balkonie lub na ogrodzeniu z numerem telefonu
- Zwierzęta w domu nie zawsze są mile widziane
- Ile procent prowizji bierze pośrednik nieruchomości?
- Odpowiednia temperatura w mieszkaniu - ogrzej wnętrze lub włącz klimatyzację
- Przygotuj kartki i długopis, aby kupujący mógł zanotować to, co mówisz

 

open house, dzień otwarty, dni otwarte, dzień pokazowy, dom otwarty, sprzedaż nieruchomości, dzień otwarty mieszkania, dzień otwartych drzwi

 
 
 
 
2017-04-24 © Blog Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom. Bezpłatne porady dla osób sprzedających dom lub mieszkanie bezpośrednio, przez biuro nieruchomości lub z pomocą pośrednika w obrocie nieruchomościami. Fotografia mieszkań i domów w Warszawie i okolicach.