Przygotuj kartki i długopis, aby kupujący mógł zanotować to, co mówisz

Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom » Przygotuj kartki i długopis, aby kupujący mógł zanotować to, co mówisz

Fotograf Mieszkań i Domów Warszawa

Zadbaj o komfort osób oglądających mieszkanie i przygotuj kartki lub małe notesiki oraz długopis, aby kupujący mogli notować wasze ustalenia. Z pewnością docenią Twój profesjonalizm.

Gdy kupujący obejrzy wiele mieszkań, raczej nie zapamięta wszystkich rozmów lub dokonanych pomiarów. Jeżeli zaoferujesz mu kartkę na notatki (najlepiej z wydrukowanym opisem nieruchomości, adresem i numerem telefonu), będzie mógł odtworzyć wasze negocjacje i sprawdzić np. wymiary pomieszczeń mając przy okazji pełen opis mieszkania lub domu.

Notatki bardzo pomagają w podejmowaniu decyzji o zakupie konkretnego mieszkania lub domu, szczególnie gdy kupujący znajdzie kilka odpowiadających mu nieruchomości. Kartka z opisem i miejscem na notatki może więc odegrać ważną rolę w wyborze Twojej oferty.

Dariusz Majgier - fotograf wnętrz, mieszkań, domów i nieruchomości Profesjonalna sesja fotograficzna to najlepszy sposób na szybką sprzedaż domu lub mieszkania! Specjalizuję się w fotografowaniu nieruchomości i umiem je tak zaprezentować, że szybciej się sprzedają (mój rekord to 30 minut od publikacji ogłoszenia)! Poznaj ofertę, cennik oraz obejrzyj świetne zdjęcia na stronie:
Fotograf mieszkań, domów i nieruchomości

Zobacz też inne porady:
- Zaświadczenie o niezaleganiu z opłatami w spółdzielni mieszkaniowej lub wspólnocie mieszkaniowej
- Biały kolor ścian i sufitu we wnętrzach jest praktyczny i uniwersalny
- Jak wycenić dom lub mieszkanie na sprzedaż?
- Wymień z klientem numery telefonów komórkowych
- Schowaj wszystkie cenne przedmioty, dokumenty, karty kredytowe, klucze i pieniądze
- Open house czyli dzień otwarty dla oglądających i kupujących nieruchomość

 

notatnik dla klienta

 
 
 
 
2017-06-24 © Blog Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom. Bezpłatne porady dla osób sprzedających dom lub mieszkanie bezpośrednio, przez biuro nieruchomości lub z pomocą pośrednika w obrocie nieruchomościami. Fotografia mieszkań i domów w Warszawie i okolicach.