Jak przygotować balkon lub taras do sesji fotograficznej?

Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom » Jak przygotować balkon lub taras do sesji fotograficznej?

Fotograf Mieszkań i Domów Warszawa

Ładny i przestronny balkon lub taras podnosi wartość mieszkania i przyciąga kupujących. Nie wymaga też dużego wysiłku przy aranżacji, więc można go w miarę szybko i łatwo przygotować do sesji fotograficznej mieszkania lub domu na sprzedaż.

Przede wszystkim balkon należy odgracić (wynieść m.in. rowery, zbędne szafki, deski, pudła, worki z ziemią, suszące się pranie, uszkodzone donice lub stare maty) i solidnie wyczyścić (zetrzeć kurz, usunąć zwiędłe liście, pajęczyny, wymyć parapet i okna). Zimą należy zgarnąć śnieg.

Metalowe barierki mogą być zardzewiałe, więc warto ją wyczyścić ze starej farby i pomalować. Drewniane elementy również mogą wymagać konserwacji lub wymiany.

Wiosną, latem i jesienią do ozdobienia balkonu świetnie nadają się donice z kwitnącymi kwiatami, pnącza, a także ozdobne owoce (np. fikuśne, różnokolorowe dynie). Zimą ładnie prezentują się zielone iglaki.

Na przestronnym balkonie lub tarasie można wystawić stolik i krzesła aby zaaranżować kącik wypoczynkowy. Duże i oszklone balkony pełnią latem funkcję dodatkowego pokoju.

Dariusz Majgier - fotograf wnętrz, mieszkań, domów i nieruchomości Profesjonalna sesja fotograficzna to najlepszy sposób na szybką sprzedaż domu lub mieszkania! Specjalizuję się w fotografowaniu nieruchomości i umiem je tak zaprezentować, że szybciej się sprzedają (mój rekord to 30 minut od publikacji ogłoszenia)! Poznaj ofertę, cennik oraz obejrzyj świetne zdjęcia na stronie:
Fotograf mieszkań, domów i nieruchomości

Zobacz też inne porady:
- Przygotuj kartki i długopis, aby kupujący mógł zanotować to, co mówisz
- Bądź punktualnie i nigdy nie spóźniaj się na umówione spotkanie
- Odpowiednia temperatura w mieszkaniu - ogrzej wnętrze lub włącz klimatyzację
- Spokojna muzyka relaksacyjna w tle podczas oglądania domu
- Zaświadczenie o niezaleganiu z opłatami w spółdzielni mieszkaniowej lub wspólnocie mieszkaniowej
- Ile procent prowizji bierze pośrednik nieruchomości?

 

zdjęcia balkonu, fotografowanie tarasu, zdjęcia tarasu, aranżacja tarasu, aranżacja balkonu do zdjęć

 
 
 
 
2017-07-28 © Blog Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom. Bezpłatne porady dla osób sprzedających dom lub mieszkanie bezpośrednio, przez biuro nieruchomości lub z pomocą pośrednika w obrocie nieruchomościami. Fotografia mieszkań i domów w Warszawie i okolicach.