Jak powiększyć optycznie wnętrze mieszkania lub pokoju na zdjęciach?

Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom » Jak powiększyć optycznie wnętrze mieszkania lub pokoju na zdjęciach?

Fotograf Mieszkań i Domów Warszawa

Osoby kupujące mieszkanie lub dom szukają nieruchomości, które mają jasne, przestronne pokoje. Dlatego bardziej atrakcyjne są zdjęcia pokazujące możliwie największą przestrzeń dostępną do zagospodarowania dla nowego właściciela.

Zamawiając fotografa upewnij się, że korzysta on z obiektywów szerokokątnych, które optycznie powiększają wnętrze - na jednym ujęciu prezentują większy fragment pomieszczenia. Szerokie ujęcia pozwalają też lepiej zorientować się w układzie ścian pokoju i rozmieszczeniu mebli.

Osoba oglądająca zdjęcia odniesie przy okazji wrażenie, że pomieszczenie jest bardziej przestronne niż w rzeczywistości. Ma to szczególne znaczenie w przypadku mniejszych, ciasnych pokoi.

Obiektywem szerokokątnym warto wykonać zdjęcia we wszystkich pomieszczeniach (salon, kuchnia, sypialnia, łazienka, garaż, strych), a zdjęcia na zewnątrz domu znacznie powiększą ogródek.

Zwykłe obiektywy nie nadają się do fotografowania wnętrz, ponieważ mają niewielki kąt widzenia. To jeden z wielu powodów aby sesję fotograficzną wykonał profesjonalny fotograf wnętrz dysponujący odpowiednimi obiektywami.

Dariusz Majgier - fotograf wnętrz, mieszkań, domów i nieruchomości Profesjonalna sesja fotograficzna to najlepszy sposób na szybką sprzedaż domu lub mieszkania! Specjalizuję się w fotografowaniu nieruchomości i umiem je tak zaprezentować, że szybciej się sprzedają (mój rekord to 30 minut od publikacji ogłoszenia)! Poznaj ofertę, cennik oraz obejrzyj świetne zdjęcia na stronie:
Fotograf mieszkań, domów i nieruchomości

Zobacz też inne porady:
- Jak powiększyć wnętrze małego pokoju na zdjęciach?
- Podaj dokładny adres mieszkania lub domu na mapie z dojadzem
- Filmowanie lub fotografowanie wnętrza telefonem komórkowym, smartfonem, tabletem, aparatem
- Ile zdjęć dodać do ogłoszenia o sprzedaży nieruchomości?
- Jak przygotować oświetlenie mieszkania lub domu do sesji fotograficznej w nocy?
- Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości z zadatkiem

 

powiększanie wnętrza, duże pokoje, obiektyw szerokokątny, powiększanie mieszkania, większe mieszkanie, powiększanie domu, fotografowanie wnętrz, sesja fotograficzna

 
 
 
 
2017-06-24 © Blog Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom. Bezpłatne porady dla osób sprzedających dom lub mieszkanie bezpośrednio, przez biuro nieruchomości lub z pomocą pośrednika w obrocie nieruchomościami. Fotografia mieszkań i domów w Warszawie i okolicach.