Jak powiększyć wnętrze małego pokoju na zdjęciach?

Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom » Jak powiększyć wnętrze małego pokoju na zdjęciach?

Fotograf Mieszkań i Domów Warszawa

Małe wnętrza na amatorskich zdjęciach często wyglądają na jeszcze mniejsze niż są w rzeczywistości. Warto więc zadbać o profesjonalne fotografie wykonane obiektywem szerokokątnym stosowanym do fotografowania nieruchomości.

Specjalne obiektywy szerokokątne powiększą wnętrze optycznie. Mają duży kąt widzenia, więc obejmują znacznie większą powierzchnię w pionie oraz w poziomie. To podstawowy i niezbędny obiektyw przy wykonywaniu zdjęć nieruchomości. Stosuje się go nie tylko do małych pomieszczeń, ale również do dużych salonów, aby wyglądały jeszcze bardziej okazale.

Osoba oglądająca zdjęcia odnosi wtedy wrażenie, że pomieszczenie jest bardziej przestronne niż w rzeczywistości. Wnętrze wydaje się wtedy atrakcyjniejsze wizualnie, a przy okazji na jednym ujęciu można pokazać znacznie większy fragment wnętrza i lepiej odwzorować przestrzeń. Takie zdjęcia przyciągają uwagę kupujących i zachęcają do obejrzenia mieszkania.

Tego efektu nie można uzyskać na amatorskim sprzęcie, więc przyda się pomoc profesjonalnego fotografa wnętrz i nieruchomości.

Dariusz Majgier - fotograf wnętrz, mieszkań, domów i nieruchomości Profesjonalna sesja fotograficzna to najlepszy sposób na szybką sprzedaż domu lub mieszkania! Specjalizuję się w fotografowaniu nieruchomości i umiem je tak zaprezentować, że szybciej się sprzedają (mój rekord to 30 minut od publikacji ogłoszenia)! Poznaj ofertę, cennik oraz obejrzyj świetne zdjęcia na stronie:
Fotograf mieszkań, domów i nieruchomości

Zobacz też inne porady:
- Jak wycenić dom lub mieszkanie na sprzedaż?
- Ile procent prowizji bierze pośrednik nieruchomości?
- Zdjęcia mieszkań i domów nie mogą wprowadzać w błąd
- Baner reklamowy w oknie, na balkonie lub na ogrodzeniu z numerem telefonu
- Jak home stagging zwiększa wartość mieszkania lub domu?
- Jak przygotować oświetlenie mieszkania lub domu do sesji fotograficznej w nocy?

 

powiększanie pokoju, optyczne powiększanie wnętrz

 
 
 
 
2017-06-24 © Blog Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom. Bezpłatne porady dla osób sprzedających dom lub mieszkanie bezpośrednio, przez biuro nieruchomości lub z pomocą pośrednika w obrocie nieruchomościami. Fotografia mieszkań i domów w Warszawie i okolicach.