Ile zdjęć dodać do ogłoszenia o sprzedaży nieruchomości?

Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom » Ile zdjęć dodać do ogłoszenia o sprzedaży nieruchomości?

Fotograf Mieszkań i Domów Warszawa

Ogłosznie sprzedaży mieszkania lub domu powinno zawierać od 8 do 20 zdjęć. Nie mniej i nie więcej. Zresztą wiele serwisów z ogłoszeniami mieszkań na sprzedaż nie pozwala na publikację większej liczby fotografii.

Najlepiej jeśli zdjęcia są wykonane przez profesjonalnego fotografa. To kluczowy element w procesie sprzedaży mieszkania. Mają skutecznie wyróżnić nieruchomość wśród konkurencyjnych ogłoszeń, zwrócić uwagę klientów oraz zachęcić ich do odwiedzin. Kilkanaście najlepszych fotografii w zupełności wystarczy, aby zaprezentować wszystkie zalety nieruchomości.

Nie warto pokazywać zbyt wielu zdjęć. Nasze mózgi pracują w zaskakujący sposób - na podstawie kilku fotografii wyobrażamy sobie całą nieruchomość tak, jak chcielibyśmy ją widzieć, czyli zwykle korzystniej niż w rzeczywistości. To oznacza, że chętniej umówimy się na wizytę.

Zdjęć nie powinno być też zbyt mało, bo wtedy oglądający nie będzie mógł wyobrazić sobie rozkładu pomieszczeń i wyrobić pozytywnego spojrzenia na całe mieszkanie lub dom.

Najczęściej wystarczą zdjęcia z salonu, sypialni, kuchni, łazienki, toalety, korytarza i ewentualnie zdjęcie budynku z zewnątrz. Jeżeli w domu jest wiele pomieszczeń warto wybrać zdjęcia kilku najładniejszych.

Dariusz Majgier - fotograf wnętrz, mieszkań, domów i nieruchomości Profesjonalna sesja fotograficzna to najlepszy sposób na szybką sprzedaż domu lub mieszkania! Specjalizuję się w fotografowaniu nieruchomości i umiem je tak zaprezentować, że szybciej się sprzedają (mój rekord to 30 minut od publikacji ogłoszenia)! Poznaj ofertę, cennik oraz obejrzyj świetne zdjęcia na stronie:
Fotograf mieszkań, domów i nieruchomości

Zobacz też inne porady:
- Schowaj wszystkie cenne przedmioty, dokumenty, karty kredytowe, klucze i pieniądze
- Jak przygotować balkon lub taras do sesji fotograficznej?
- Odpowiednia temperatura w mieszkaniu - ogrzej wnętrze lub włącz klimatyzację
- Jak powiększyć optycznie wnętrze mieszkania lub pokoju na zdjęciach?
- Zwierzęta w domu nie zawsze są mile widziane
- Lista cennych przedmiotów, mebli, wyposażenie wnętrz, łazienki i kuchni

 
 
 
 
2017-05-28 © Blog Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom. Bezpłatne porady dla osób sprzedających dom lub mieszkanie bezpośrednio, przez biuro nieruchomości lub z pomocą pośrednika w obrocie nieruchomościami. Fotografia mieszkań i domów w Warszawie i okolicach.