Ile trwa sprzedaż mieszkania lub domu?

Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom » Ile trwa sprzedaż mieszkania lub domu?

Fotograf Mieszkań i Domów Warszawa

Czas zbycia nieruchomości zależy od bardzo wielu czynników, ale można przyjąć, że średnio od opublikowania ogłoszenia do sprzedaży mieszkania mija co najmniej kilka miesięcy. Nieco dłużej trwa sprzedaż domu.

Najszybciej sprzedają się mieszkania dwupokojowe w dobrej lokalizacji oraz w atrakcyjnej cenie. Im nieruchomość jest droższa, tym trudniej znaleźć na nią kupca, więc sprzedaż takich mieszkań może trwać nawet ponad rok.

Oczywiście zdarzają się przypadki sprzedaży mieszkań nawet po kilkunastu dniach, ale to wyjątkowe sytuacje. Na szybkość sprzedaży ma wpływ głównie cena, metraż, liczba pokoi, dzielnica, stan techniczny i prawny, a także ogólna sytuacja na rynku nieruchomości (kupujacych jest więcej, gdy łatwiej o pożyczkę lub gdy mieszkania tanieją).

Dariusz Majgier - fotograf wnętrz, mieszkań, domów i nieruchomości Profesjonalna sesja fotograficzna to najlepszy sposób na szybką sprzedaż domu lub mieszkania! Specjalizuję się w fotografowaniu nieruchomości i umiem je tak zaprezentować, że szybciej się sprzedają (mój rekord to 30 minut od publikacji ogłoszenia)! Poznaj ofertę, cennik oraz obejrzyj świetne zdjęcia na stronie:
Fotograf mieszkań, domów i nieruchomości

Zobacz też inne porady:
- Zdjęcia mieszkań i domów nie mogą wprowadzać w błąd
- Czy warto korzystać z usług biura nieruchomości? Zalety i wady pośredników.
- Biały kolor ścian i sufitu we wnętrzach jest praktyczny i uniwersalny
- Jak wycenić dom lub mieszkanie na sprzedaż?
- Poczęstunek dla klientów - ciastka, czekolada, kawa i herbata
- Akt notarialny umowy kupna/sprzedaży/darowizny lub poświadczenie dziedziczenia

 

czas sprzedaży mieszkania, czas sprzedaży domu, ile zajmuje sprzedaż domu

 
 
 
 
2017-07-28 © Blog Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom. Bezpłatne porady dla osób sprzedających dom lub mieszkanie bezpośrednio, przez biuro nieruchomości lub z pomocą pośrednika w obrocie nieruchomościami. Fotografia mieszkań i domów w Warszawie i okolicach.