Jak home stagging zwiększa wartość mieszkania lub domu?

Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom » Jak home stagging zwiększa wartość mieszkania lub domu?

Fotograf Mieszkań i Domów Warszawa

Home staging to szereg działań, których celem jest poprawa wyglądu mieszkania lub domu w celu szybszej sprzedaży i zwiększenia jego wartości (czasem znacznie).

Home staging to nie tylko proste zabiegi stylizacyjne, ale często kompletne przeprojektowanie wnętrz włącznie z gruntownym remontem i wymianą mebli. Sprzedawana nieruchomość staje się wtedy o wiele bardziej atrakcyjna dla kupującego, który nie musi sam urządzać mieszkania, tylko wprowadza się do gotowego, przyjemnego wnętrza.

Inwestując kilkaset złotych w poprawę stanu mieszkania możesz podnieść wartość nieruchomości o kilka tysięcy złotych. Analogicznie - inwestując kilka tysięcy w remont i lepsze wyposażenie, możesz osiągnąć cenę sprzedaży wyższą o kilkanaście tysięcy złotych. W przypadku domów, wydatek kilkunastu tysięcy może podnieść jego cenę ponad kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Czasem wystarczy pomalować ściany ma jasne kolory, zmienić dywan, dopasować zasłony, przestawić meble, powiesić obrazy i dodać dekoracje. Jednak najczęściej przydałby się gruntowny remont pod okiem architekta wnętrz i osoby, która zawodowo zajmuje się stylizacją wnętrz na sprzedaż (to tzw. homestager).

Home staging obejmuje nie tylko wnętrza, ale również otoczenie domu. Metamorfoza może zająć nawet pół roku, ale jeżeli chcesz sprzedać nieruchomość drożej, warto się nad tym zastanowić, szczególnie gdy mieszkanie lub dom nie mogą znaleźć nabywcy przez dłuższy czas.

Dariusz Majgier - fotograf wnętrz, mieszkań, domów i nieruchomości Profesjonalna sesja fotograficzna to najlepszy sposób na szybką sprzedaż domu lub mieszkania! Specjalizuję się w fotografowaniu nieruchomości i umiem je tak zaprezentować, że szybciej się sprzedają (mój rekord to 30 minut od publikacji ogłoszenia)! Poznaj ofertę, cennik oraz obejrzyj świetne zdjęcia na stronie:
Fotograf mieszkań, domów i nieruchomości

Zobacz też inne porady:
- Bądź punktualnie i nigdy nie spóźniaj się na umówione spotkanie
- Ile trwa sprzedaż mieszkania lub domu?
- Spokojna muzyka relaksacyjna w tle podczas oglądania domu
- Lista cennych przedmiotów, mebli, wyposażenie wnętrz, łazienki i kuchni
- Zaświadczenie o niezaleganiu z opłatami w spółdzielni mieszkaniowej lub wspólnocie mieszkaniowej
- Schowaj wszystkie cenne przedmioty, dokumenty, karty kredytowe, klucze i pieniądze

 

home stagging, zmiana wyglądu mieszkania, poprawa wyglądu wnętrz

 
 
 
 
2017-07-28 © Blog Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom. Bezpłatne porady dla osób sprzedających dom lub mieszkanie bezpośrednio, przez biuro nieruchomości lub z pomocą pośrednika w obrocie nieruchomościami. Fotografia mieszkań i domów w Warszawie i okolicach.