Filmowanie lub fotografowanie wnętrza telefonem komórkowym, smartfonem, tabletem, aparatem

Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom » Filmowanie lub fotografowanie wnętrza telefonem komórkowym, smartfonem, tabletem, aparatem

Fotograf Mieszkań i Domów Warszawa

Przygotuj się na sytuację, gdy ktoś będzie chciał filmować lub fotografować wnętrze aparatem fotograficznym, telefonem komórkowym, smartfonem lub tabletem albo innym urządzeniem do rejestrowania obrazu (np. Google Glass).

Oczywiście możesz zabronić wykonywania zdjęć lub kręcenia filmu kamerą we własnym mieszkaniu, ale być może będzie to zła decyzja. Ludzie chcą zapamiętać to, co zobaczą, ponieważ obraz ułatwia im podejmowanie decyzji o zakupie. To również ułatwienie dla Ciebie - nie będą musieli przychodzić ponownie aby przypomnieć sobie jakiś detal, układ ścian lub wygląd wnętrza.

Dlatego warto pochować wszystkie osobiste przedmioty i inne elementy wyposażenia, które nie powinny znaleźć się na zdjęciach lub filmie. Nie wiesz, co potem stanie się z tymi zdjęciami lub filmem, więc musisz przygotować wnętrze w taki sposób, aby ewentualne upublicznienie tych danych nie było dla Ciebie problemem. Może się zdarzyć, że nie zauważysz, że ktoś robi zdjęcia lub nagrywa miniaturową kamerką całe spotkanie.

Dariusz Majgier - fotograf wnętrz, mieszkań, domów i nieruchomości Profesjonalna sesja fotograficzna to najlepszy sposób na szybką sprzedaż domu lub mieszkania! Specjalizuję się w fotografowaniu nieruchomości i umiem je tak zaprezentować, że szybciej się sprzedają (mój rekord to 30 minut od publikacji ogłoszenia)! Poznaj ofertę, cennik oraz obejrzyj świetne zdjęcia na stronie:
Fotograf mieszkań, domów i nieruchomości

Zobacz też inne porady:
- Spokojna muzyka relaksacyjna w tle podczas oglądania domu
- Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości z zadatkiem
- Zaświadczenie o niezaleganiu z opłatami w spółdzielni mieszkaniowej lub wspólnocie mieszkaniowej
- Przyjemny zapach w domu - zadbaj o naturalne zapachy
- Schowaj wszystkie cenne przedmioty, dokumenty, karty kredytowe, klucze i pieniądze
- Ile procent prowizji bierze pośrednik nieruchomości?

 

filmowanie domu, filmowanie mieszkania

 
 
 
 
2017-07-28 © Blog Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom. Bezpłatne porady dla osób sprzedających dom lub mieszkanie bezpośrednio, przez biuro nieruchomości lub z pomocą pośrednika w obrocie nieruchomościami. Fotografia mieszkań i domów w Warszawie i okolicach.