Zamów dodatkowy numer telefonu wyłącznie na potrzeby sprzedaży nieruchomości

Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom » Zamów dodatkowy numer telefonu wyłącznie na potrzeby sprzedaży nieruchomości

Fotograf Mieszkań i Domów Warszawa

Jeżeli podajesz numer telefonu w ogłoszeniu o sprzedaży mieszkania lub domu, lepiej by był to specjalny numer wyłącznie na potrzeby dzwoniących klientów.

Podany numer telefonu będzie krążył miesiącami po różnych serwisach razem z ogłoszeniem. Ludzie będą dzwonić jeszcze przez długie tygodnie po sprzedaniu mieszkania (nie zawsze uda się usunąć szybko ogłoszenie). Dzwonić będą nie tylko kupujący, ale też agencje nieruchomośći oferujące swoje usługi, więc numer wpadnie do różnych baz danych.

Jeżeli chcesz zachować swój dotychczasowy numer "czysty", kup u operatora telekomunikacyjnego specjalny numer tymczasowy, który możesz spokojnie publikować w sieci. Wykręcenie tego numeru przekieruje rozmowę i SMSy pod Twój numer główny, który nie zostanie ujawniony rozmówcy.

Po sprzedaży mieszkania lubh domu możesz dodatkowy numer wyłączyć i już nikt nie będzie Cię pytać o nieruchomość.

Dariusz Majgier - fotograf wnętrz, mieszkań, domów i nieruchomości Profesjonalna sesja fotograficzna to najlepszy sposób na szybką sprzedaż domu lub mieszkania! Specjalizuję się w fotografowaniu nieruchomości i umiem je tak zaprezentować, że szybciej się sprzedają (mój rekord to 30 minut od publikacji ogłoszenia)! Poznaj ofertę, cennik oraz obejrzyj świetne zdjęcia na stronie:
Fotograf mieszkań, domów i nieruchomości

Zobacz też inne porady:
- Skup mieszkań i domów za gotówkę, czyli szybka sprzedaż w ciągu kilku dni
- Jak przygotować balkon lub taras do sesji fotograficznej?
- Jak przygotować kuchnię do zdjęć podczas sesji fotograficznej mieszkania lub domu?
- Ile trwa sprzedaż mieszkania lub domu?
- Poczęstunek dla klientów - ciastka, czekolada, kawa i herbata
- Biały kolor ścian i sufitu we wnętrzach jest praktyczny i uniwersalny

 

dodatkowy numer telefonu, specjalny numer telefonu, dedykowany numer telefonu, drugi numer telefonu

 
 
 
 
2017-07-28 © Blog Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom. Bezpłatne porady dla osób sprzedających dom lub mieszkanie bezpośrednio, przez biuro nieruchomości lub z pomocą pośrednika w obrocie nieruchomościami. Fotografia mieszkań i domów w Warszawie i okolicach.