Biały kolor ścian i sufitu we wnętrzach jest praktyczny i uniwersalny

Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom » Biały kolor ścian i sufitu we wnętrzach jest praktyczny i uniwersalny

Fotograf Mieszkań i Domów Warszawa

Przed sprzedaniem mieszkania lub domu warto przynajmniej odświeżyć wnętrza. Kupujący chętniej wybierają nieruchomośći, których nie muszą remontować i malować.

Biały kolor ścian i sufitu jest bardzo praktyczny, modny i uniwersalny. Biel sprawia, że wnętrze wydaje się optycznie większe, czystrze i jaśniejsze (większość kupujących preferuje jasne wnętrza).

Do białego wnętrza pasują różne meble, dekoracje, obrazy, fototapety, dywany czy zasłony. Białe ściany łatwo też połączyć z innymi kolorami i dodatkami. Na biało możesz też pomalować rury i kaloryfery.

Oczywiście przy okazji malowania warto też zagipsować wszystkie dziury w ścianach po kołkach rozporowych czy gwoździach oraz inne ubytki i nierówności.

Wystarczy weekend, aby zmienić wygląd salonu, sypialni i kuchni malując je na biało. Taki zabieg nie tylko sprawi, że mieszkanie lub dom będą atrakcyjne dla kupującego, ale może też podnieść wartość nieruchomości.

Dariusz Majgier - fotograf wnętrz, mieszkań, domów i nieruchomości Profesjonalna sesja fotograficzna to najlepszy sposób na szybką sprzedaż domu lub mieszkania! Specjalizuję się w fotografowaniu nieruchomości i umiem je tak zaprezentować, że szybciej się sprzedają (mój rekord to 30 minut od publikacji ogłoszenia)! Poznaj ofertę, cennik oraz obejrzyj świetne zdjęcia na stronie:
Fotograf mieszkań, domów i nieruchomości

Zobacz też inne porady:
- Skup mieszkań i domów za gotówkę, czyli szybka sprzedaż w ciągu kilku dni
- Wymień z klientem numery telefonów komórkowych
- Księga wieczysta dla działki, mieszkania lub domu
- Przyjemny zapach w domu - zadbaj o naturalne zapachy
- Zaświadczenie o niezaleganiu z opłatami w spółdzielni mieszkaniowej lub wspólnocie mieszkaniowej
- Jak powiększyć wnętrze małego pokoju na zdjęciach?

 
 
 
 
2017-04-24 © Blog Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom. Bezpłatne porady dla osób sprzedających dom lub mieszkanie bezpośrednio, przez biuro nieruchomości lub z pomocą pośrednika w obrocie nieruchomościami. Fotografia mieszkań i domów w Warszawie i okolicach.