Baner reklamowy w oknie, na balkonie lub na ogrodzeniu z numerem telefonu

Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom » Baner reklamowy w oknie, na balkonie lub na ogrodzeniu z numerem telefonu

Fotograf Mieszkań i Domów Warszawa

Jeżeli mieszkanie lub dom znajdują się w ruchliwym miejscu, warto umieścić na nieruchomości baner reklamowy z numerem telefonu i/lub adresem strony www, gdzie nabywca znajdzie więcej informacji.

W przypadku mieszkania typowym miejscem na umieszczenie płachty reklamowej jest okno lub balkon. Mając dom można wywiesić baner na ogrodzeniu.

To może być prosty tekst "Sprzedam tel. 123 456 789" z ewentualnym adresem strony www, gdzie nabywca może znaleźć zdjęcia i przeczytać komplet informacji o nieruchomości.

Dariusz Majgier - fotograf wnętrz, mieszkań, domów i nieruchomości Profesjonalna sesja fotograficzna to najlepszy sposób na szybką sprzedaż domu lub mieszkania! Specjalizuję się w fotografowaniu nieruchomości i umiem je tak zaprezentować, że szybciej się sprzedają (mój rekord to 30 minut od publikacji ogłoszenia)! Poznaj ofertę, cennik oraz obejrzyj świetne zdjęcia na stronie:
Fotograf mieszkań, domów i nieruchomości

Zobacz też inne porady:
- Zwierzęta w domu nie zawsze są mile widziane
- Jak powiększyć optycznie wnętrze mieszkania lub pokoju na zdjęciach?
- Wymień z klientem numery telefonów komórkowych
- Ile trwa sprzedaż mieszkania lub domu?
- Schowaj wszystkie cenne przedmioty, dokumenty, karty kredytowe, klucze i pieniądze
- Jak wycenić dom lub mieszkanie na sprzedaż?

 

banner reklamowy na okno, banner reklamowy na balkon, banner z numerem telefonu

 
 
 
 
2017-07-28 © Blog Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom. Bezpłatne porady dla osób sprzedających dom lub mieszkanie bezpośrednio, przez biuro nieruchomości lub z pomocą pośrednika w obrocie nieruchomościami. Fotografia mieszkań i domów w Warszawie i okolicach.