Akt notarialny umowy kupna/sprzedaży/darowizny lub poświadczenie dziedziczenia

Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom » Akt notarialny umowy kupna/sprzedaży/darowizny lub poświadczenie dziedziczenia

Fotograf Mieszkań i Domów Warszawa

Podczas sprzedaży mieszkania lub domu potrzebny będzie dokument poświadczający jego nabycie. Jest nim akt notarialny umowy kupna/sprzedaży lub akt notarialny darowizny.

W przypadku odziedziczenia nieruchomości może to być postanowienie sądu o stwierdzeniu nabycia spadku po poprzednim właścicielu lub akt poświadczenia dziedziczenia wystawiony przez notariusza.

O dokumenty te może poprosić kupujący już przy pierwszym spotkaniu, a z pewnością poprosi o nie agent, jeżeli zdecydujesz się na sprzedaż mieszkania przez biuro nieruchomości.

Dariusz Majgier - fotograf wnętrz, mieszkań, domów i nieruchomości Profesjonalna sesja fotograficzna to najlepszy sposób na szybką sprzedaż domu lub mieszkania! Specjalizuję się w fotografowaniu nieruchomości i umiem je tak zaprezentować, że szybciej się sprzedają (mój rekord to 30 minut od publikacji ogłoszenia)! Poznaj ofertę, cennik oraz obejrzyj świetne zdjęcia na stronie:
Fotograf mieszkań, domów i nieruchomości

Zobacz też inne porady:
- Prowizja agencji nieruchomości podlega negocjacji
- Schowaj wszystkie cenne przedmioty, dokumenty, karty kredytowe, klucze i pieniądze
- W jakich godzinach zapraszać klientów kupujących nieruchomość? W dzień czy wieczorem?
- Odpowiednia temperatura w mieszkaniu - ogrzej wnętrze lub włącz klimatyzację
- Sprzątanie mieszkania i czystość w domu to podstawa!
- Jak powiększyć wnętrze małego pokoju na zdjęciach?

 

akt notarialny nieruchomości

 
 
 
 
2017-05-28 © Blog Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom. Bezpłatne porady dla osób sprzedających dom lub mieszkanie bezpośrednio, przez biuro nieruchomości lub z pomocą pośrednika w obrocie nieruchomościami. Fotografia mieszkań i domów w Warszawie i okolicach.