Podaj dokładny adres mieszkania lub domu na mapie z dojadzem

Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom » Podaj dokładny adres mieszkania lub domu na mapie z dojadzem

Fotograf Mieszkań i Domów Warszawa

Umawiając się z klientem wyślij mailem link z dokładną lokalizacją mieszkania lub domu na mapie, aby mógł trafić do Ciebie bez problemu.

Wszystkie adresy w Warszawie znajdziesz w serwisie Adres.Warszawa.pl. Punkty adresowe są zaznaczone dokładniej niż w Google Maps. Oprócz mapy jest tam również podany dojazd komunikacją miejską z rozkładami jazdy.

To ważne, bo nie wszystkie adresy są łatwe do odnalezienia. Numeracja budynków przy ulicach może być nieprzewidywalna. W Warszawie są ulice, które nazywają się tak samo, a leżą w innych dzielnicach po zupełnie różnych stronach Warszawy! Bywają też ulice nieciągłe, których kolejne fragmenty mogą być od siebie znacznie oddalone.

Wszystko to sprawia, że adres pokazany na mapie znacznie ułatwia dotarcie do sprzedawanej nieruchomości. Dla bezpieczeństwa warto podać dzielnicę, ponieważ wiele nazw ulic dubluje się np. w Wesołej (została dołączona do Warszawy, a miała nazwy ulic, które już istniały w Warszawie).

Dariusz Majgier - fotograf wnętrz, mieszkań, domów i nieruchomości Profesjonalna sesja fotograficzna to najlepszy sposób na szybką sprzedaż domu lub mieszkania! Specjalizuję się w fotografowaniu nieruchomości i umiem je tak zaprezentować, że szybciej się sprzedają (mój rekord to 30 minut od publikacji ogłoszenia)! Poznaj ofertę, cennik oraz obejrzyj świetne zdjęcia na stronie:
Fotograf mieszkań, domów i nieruchomości

Zobacz też inne porady:
- Ile trwa sprzedaż mieszkania lub domu?
- Poczęstunek dla klientów - ciastka, czekolada, kawa i herbata
- Zamów dodatkowy numer telefonu wyłącznie na potrzeby sprzedaży nieruchomości
- W jakich godzinach zapraszać klientów kupujących nieruchomość? W dzień czy wieczorem?
- Open house czyli dzień otwarty dla oglądających i kupujących nieruchomość
- Zaświadczenie o niezaleganiu z opłatami w spółdzielni mieszkaniowej lub wspólnocie mieszkaniowej

 
 
 
 
2017-06-24 © Blog Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom. Bezpłatne porady dla osób sprzedających dom lub mieszkanie bezpośrednio, przez biuro nieruchomości lub z pomocą pośrednika w obrocie nieruchomościami. Fotografia mieszkań i domów w Warszawie i okolicach.